Biežāk uzdotie jautājumi

Šeit atradīsi atbildes uz mūsu klientu biežāk uzdotajiem jautājumiem.

PĀRTIKAS HIGIĒNAS APMĀCĪBAS EKSĀMENA PIEŅEMAMĪBA

Jā, jo apmācība atbilst MK noteikumiem Nr. 545 (29.09.2015), kā arī citiem tiesību aktiem, kuri regulē prasības pārtikas higiēnas jomā.

Vai portālā webapmaciba.lv iegūtā pārtikas higiēnas apliecība ir līdzvērtīga apliecībai, kas saņemta parastajā apmācībā (ar lektoru)?

Jā, ir līdzvērtīga.

Pārtikas higiēnas apmācības iziešana internetā prasa mazāk laikā nekā parastā apmācība. Vai tas kaut kādā veidā ietekmē apmācību?

Nē, neietekmē. Svarīgi ir tas, lai persona apmācības gaitā apgūtu nepieciešamās ar higiēnu saistītās zināšanas. Tiesību akti nenosaka zināšanu apguvei laika ierobežojumu.

APMĀCĪBAS PASŪTĪŠANA

Kā es varu pasūtīt apmācību?

Vispirms reģistrējieties kā lietotājs un izveidojiet uzņēmuma/iestādes vai privātpersonas kontu. Ieejot reģistrētajā kontā, izvēlieties sākumlapā piemērotu apmācību un nospiediet pogu “Pasūtīt apmācību”. Tad ir jāievada apmācāmā dati un jāizvēlas piemērots samaksas veikšanas veids. Visa jums nepieciešamā informācijas tiks automātiski nosūtīta uz jūsu e-pasta adresi.

Es veicu maksājumu, izvēloties internetbanku, taču nesaņēmu rēķinu un/vai paroli apmācības veikšanai.

1. Pārbaudiet sadaļā “Mans konts”, vai jūsu ievadītā e-pasta adrese ir pareiza. Ja adrese ir nepareiza, tad, lūdzu, izlabojiet adresi un sazinieties ar portāla klientu atbalstu. Rēķini, apliecības un apmācībai nepieciešamās paroles ir pieejamas arī jūsu kontā.

2. Vienmēr pēc samaksas veikšanas internetbankā, ir jānospiež poga “Atpakaļ pie tirgotāja / pakalpojumu sniedzēja”. Ja jūs šo pogu nenospiedāt, tad, lūdzu, sazinieties ar klientu atbalstu.

3. Reizēm var notikt īslaicīgi interneta pieslēguma pārrāvumi, kā rezultātā pakalpojuma sniedzējs pēc maksājuma veikšanas nesaņem no bankas attiecīgo informāciju. Šādā gadījumā, lūdzu, sazinieties ar klientu atbalstu.

PIEDALĪŠANĀS APMĀCĪBĀ

Cik reizes pēc kārtas var kārtot pārtikas higiēnas apmācības testu vai eksāmenu?

Katra testa un eksāmena nokārtošanai ir divas stundas laika. Tādējādi jūs varat kārtot testus tik reizes, cik varat pagūt divu stundu laikā. Laiku jūs varat redzēt apmācības vidē augšējā labajā stūrī.

Vai, kārtojot to pašu pārtikas higiēnas apmācības testu vai eksāmenu atkārtoti, jautājumi ir tādi paši?

Nē, nav. Katram jaunam testam vai eksāmenam sistēma automātiski ģenerē jaunus jautājumus un atbilžu variantus. Tādējādi visi apmācības testi un eksāmeni ir neatkārtojami.

Vai visiem higiēnas apmācības testiem un eksāmeniem ir tie paši jautājumi?

Nē, nav.

Cik daudz laika prasa higiēnas apmācības iziešana?

Viss ir atkarīgs no apmācāmā priekšzināšanām un lasīšanas ātruma. Tāpēc apmācības iziešanai var būt nepieciešamas 20 minūtes līdz 3 stundas.

APLIECĪBAS IZDRUKĀŠANA

Kā es varu saņemt apmācības apliecību pēc eksāmena nokārtošanas?

Pēc eksāmena nokārtošanas parādās pogas, ar kuru palīdzību ir iespējams apliecību vai nu uzreiz izdrukāt, saglabāt vai nosūtīt uz e-pastu. Apliecība tiek saglabāta arī sadaļā “Mans konts” zem lietotāja, ar kuru pasūtījāt apmācību.

Es nokārtoju eksāmenu, bet apliecību nevarēju izdrukāt.

Ja par apmācību maksāja uzņēmums, tad vērsieties pie tās personas, kura jums iedeva paroles dalībai apmācībā. Persona, kura izveidojusi uzņēmuma/iestādes vai privātpersonas kontu, var savā kontā apskatīt un izdrukāt apliecību, kā arī rēķinus.

Vai tev ir jautājumus, uz kuru neatradi atbildi? Sazinies ar mums ŠEIT.