Biežāk uzdotie jautājumi

PĀRTIKAS HIGIĒNAS APMĀCĪBAS AKCEPTĒJAMĪBA

Vai Pārtikas un Veterinārais Dienests (PVD) akceptē interneta vidē iegūtu higiēnas apmācības apliecību?

Jā, jo apmācība atbilst MK noteikumiem Nr. 545 (29.09.2015), kā arī citiem tiesību aktiem, kuri regulē prasības pārtikas higiēnas jomā.

Vai portālā webapmaciba.lv iegūtā pārtikas higiēnas apliecība ir līdzvērtīga apliecībai, kas saņemta klasiskā apmācībā (ar pasniedzēju)?

Jā, ir līdzvērtīga.

Pārtikas higiēnas apmācības iziešana internetā prasa mazāk laikā nekā parastā apmācība. Vai tas kādā veidā ietekmē apmācību?

Nē, neietekmē. Svarīgi, lai persona apmācības gaitā apgūtu nepieciešamās ar higiēnu saistītās zināšanas. Tiesību akti nenosaka laika ierobežojumu zināšanu apguvei.

APMĀCĪBAS PASŪTĪŠANA

Kā es varu pasūtīt apmācību?

Vispirms reģistrējieties kā lietotājs un izveidojiet uzņēmuma/iestādes vai privātpersonas kontu. Ieejot reģistrētajā kontā, sākumlapā izvēlieties piemērotu apmācību un nospiediet pogu “Pasūtīt apmācību”. Tad ir jāievada apmācāmā dati un jāizvēlas piemērots samaksas veikšanas veids. Visa Jums nepieciešamā informācijas tiks automātiski nosūtīta uz Jūsu e-pasta adresi.

Veicu maksājumu internetbankā, taču nesaņēmu apmācību rēķinu un/vai paroli

1. Pārbaudiet sadaļā “Mans konts”, vai Jūsu ievadītā e-pasta adrese ir pareiza. Ja adrese ir nepareiza, tad, lūdzu, izlabojiet adresi un sazinieties ar portāla klientu atbalstu. Rēķini, apliecības un apmācībai nepieciešamās paroles ir pieejamas arī Jūsu kontā.

2. Vienmēr pēc samaksas veikšanas internetbankā, ir jānospiež poga “Atpakaļ pie tirgotāja / pakalpojumu sniedzēja”. Ja Jūs šo pogu nenospiedāt, tad, lūdzu, sazinieties ar klientu atbalstu.

3. Reizēm var notikt īslaicīgi interneta pieslēguma pārrāvumi, kā rezultātā pakalpojuma sniedzējs pēc maksājuma veikšanas nesaņem no bankas attiecīgo informāciju. Šādā gadījumā, lūdzu, sazinieties ar klientu atbalstu.

DALĪBA HIGIĒNAS APMĀCĪBA

Cik reizes pēc kārtas var veikt higiēnas apmācību testu vai eksāmenu?

Katra testa un eksāmena kārtošanai ir paredzētas divas stundas. Tādējādi Jūs variet kārtot testu vairākkārt sniegto divu stundu periodā. Laiku Jūs variet redzēt apmācības vidē – augšējā labajā stūrī.

Vai, kārtojot to pašu pārtikas higiēnas apmācības testu vai eksāmenu atkārtoti, jautājumi ir tādi paši?

Nē, nav. Katram jaunam testam vai eksāmenam sistēma automātiski ģenerē jaunus jautājumus un atbilžu variantus. Tādējādi visi apmācības testi un eksāmeni ir neatkārtojami.

Vai visiem higiēnas apmācības testiem un eksāmeniem ir tie paši jautājumi?

Nē, nav.

Kāds ir nepieciešamais laiks higiēnas apmācību iziešanai?

Viss ir atkarīgs no apmācāmā priekšzināšanām un apguves ātruma, tāpēc apmācības iziešanai var būt nepieciešamas 20 minūtes līdz 3 stundas.

APLIECĪBAS IZDRUKĀŠANA

Kā es varu saņemt apmācības apliecību pēc eksāmena nokārtošanas?

Pēc eksāmena nokārtošanas parādās izvēlnes pogas, lai izdrukātu apliecību uzreiz, saglabātu vai nosūtītu uz e-pastu. Apliecība tiek saglabāta arī sadaļā “Mans konts” zem lietotāja, caur kuru pasūtījāt apmācību.

Es nokārtoju eksāmenu, bet apliecību nevarēju izdrukāt.

Ja apmaksu par apmācību veicis uzņēmums, vēsieties pie personas, kura sniegusi Jums piekļuves informāciju (lietotājvārdu un paroli) apmācībai. Persona, kura izveidojusi uzņēmuma/iestādes vai privātpersonas kontu, var savā kontā apskatīt un izdrukāt apliecību, kā arī rēķinus.

Vai Jums ir jautājums, uz kuru neatradāt atbildi?

Sazinieties ar mums šeit
Mēs lietojam sīkfailus pakalpojuma nodrošināšanai, mārketinga nolūkiem un pakalpojuma uzlabošanai. Piekrītu Lietošna noteikumi