Higiēnas apmācība skaistumkopšanas un personīgo pakalpojumu sniedzējiem

Ievads

Higiēnas apmācība ir svarīga skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzēju profesionālās izaugsmes sastāvdaļa. Tas nodrošina pakalpojumu kvalitāti un klientu drošību. Zemāk ir sniegts pārskats par skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzējiem paredzēto higiēnas apmācību mērķa grupu un faktiem, kas nosaka, kāpēc tās ir jāpabeidz.

 

Higiēnas apmācības kursa mērķa grupa, kas paredzēta skaistumkopšanas dienestiem un pakalpojumu sniedzējiem

 • Skaistumkopšanas speciālists: Persona, kas sniedz skaistumkopšanas pakalpojumus, piemēram, sejas kopšanas, matu griezumus vai manikīru.
 • Frizieris: Persona, kas sniedz matu griešanas, krāsošanas un citus matu kopšanas pakalpojumus.

Lasīt vairāk: HIGIĒNAS NOTEIKUMI FRIZIERIEM: VISAPTVEROŠA ROKASGRĀMATA

 • Manikīra un pedikīra tehniķis: Persona, kas sniedz nagu kopšanu, tai skaitā manikīra un pedikīra pakalpojumus.
 • Masieris: Persona, kas veic ķermeņa procedūras un masāžas.
 • Kosmetologs: Persona, kas piedāvā dažādas kosmētiskās procedūras un konsultē klientus ādas kopšanas jautājumos.
 • Tetovēšanas un pīrsingu mākslinieks: Persona, kas veic ādas skaistumkopšanas pakalpojumus, tostarp tetovēšanu un pīrsingu.
 • Speciālists skaistumkopšanas procedūru jomā: Persona, kas piedāvā dažādas skaistumkopšanas procedūras, piemēram, ķermeņa skrubjus vai ādas atjaunošanos.
 • Higiēnas konsultants: Persona, kas sniedz konsultācijas un apmācību higiēnas jautājumos, lai nodrošinātu augstu pakalpojumu sniegšanas kvalitāti.

Lai nodrošinātu šiem pakalpojumiem noteiktos higiēnas standartus un klientu drošību, šīm galvenajām personām ir jāpiedalās dažādās apmācībās, tostarp higiēnas apmācībās skaistumkopšanas speciālistiem un personīgo pakalpojumu sniedzējiem.

Lasīt vairāk: HIGIĒNAS PRASĪBAS FRIZIERU PAKALPOJUMU SNIEGŠANĀ

 

Viņi nosaka fakti, kāpēc ir nepieciešams nokārtot vispārējās higiēnas apmācības skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzējiem

 1. Klientu drošība: Higiēnas mācībās tiek apgūti svarīgi pasākumi un zināšanas, lai novērstu infekciju izplatīšanos un nodrošinātu klientu drošību. Tas ietver roku mazgāšanu, dezinfekcijas līdzekļu lietošanu un tīrības uzturēšanu darba vidē.
 2. Izpratne par noteikumiem un standartiem: Apmācībās sniegts pārskats par aktuālajiem higiēnas standartiem un noteikumiem, kas jāievēro skaistumkopšanas dienestiem un pakalpojumu sniedzējiem. Tas palīdz izvairīties no juridiskām problēmām un nodrošināt pakalpojuma atbilstību normatīvo aktu prasībām.
 3. Profesionālā reputācija: Higiēnas apmācība palīdz veidot pozitīvu profesionālo tēlu. Klienti no pakalpojuma sniedzēja sagaida augstus higiēnas standartus, un sertifikāts liecina, ka pakalpojumu sniedzējs ir apmācīts un atbildīgs.
 4. Infekcijas profilakse: Skaistumkopšanas darbinieki un pakalpojumu sniedzēji pastāvīgi sazinās ar dažādiem cilvēkiem. Higiēnas mācībās tiek mācīts, kā novērst infekciju izplatīšanos, tai skaitā pareizas darba instrumentu un virsmu dezinfekcijas metodes.
 5. Personīgās higiēnas nozīme: Apmācībās tiek pievērsta uzmanība arī personīgajai higiēnai, kas ir profesionāla apkalpošanas pamatā. Tas ietver pareizu ģērbšanos, smaržu un kopšanu, lai radītu pozitīvu pirmo iespaidu uz klientiem.

Lasīt vairāk: PRASĪBAS SKAISTUMKOPŠANAS SALONIEM: PAMATNOTEIKUMI UN ASPEKTI

 

Kopsavilkums

Higiēnas apmācība ir būtiska skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzējiem. Tas nodrošina klientu drošību, palīdz izpildīt normatīvās prasības, veido labu reputāciju un novērš infekciju izplatīšanos. Apmācības sniedz nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai sniegtu servisu atbilstoši augstiem standartiem, kas ir svarīgi klientu uzticības un lojalitātes iegūšanai.

Rezumējot, higiēnas apmācība ir ieguldījums pakalpojumu sniedzēja un pakalpojumu saņēmēja veselībā un drošībā un veicina skaistumkopšanas pakalpojumu nozares vispārējo attīstību. Tas ir svarīgs solis profesionālajā attīstībā un palīdz nodrošināt ilgtspēju un uzticamību šajā konkurētspējīgajā nozarē.

E-apmācība SKAISTUMKOPŠANAS PAKALPOJUMU SNIEGŠANAI NOTEIKTĀS HIGIĒNAS PRASĪBAS

E-apmācība iepazīstina ar vispārīgajiem higiēnas nosacījumiem, kā arī ar tiesību aktiem, kas saistīti ar higiēnu, sniedzot skaistumkopšanas un personiskos pakalpojumus. Minimālās higiēnas prasības apmācība atbilst MK noteikumiem Nr. 631 (09.10.2018). Pieejama LATVIEŠU un KRIEVU VALODĀ.
Higiēnas e-apmācība skaistumkopšanas un personisko pakalpojumu sniedzējiem

Minimālās higiēnas prasības skaistumkopšanā

Cena35 €
LASĪT TĀLĀK

LABĀKAIS RISINĀJUMS TEV...

 • Mēs garantējam visiem jaunajiem pasūtītājiem, ka pilnībā atmaksāsim par apmācību veiktos maksājumus, ja apmācība neatbildīs cerībām.
 • Minimālās higiēnas prasības apmācība atbilst MK noteikumiem Nr. 545 (29.09.2015).
 • 10 gadus ilga pieredze un uzticība. 
 • Pieejams 24/7

PASŪTĪT IR PAVISAM VIENKĀRŠI. PIEEJAMS 24/7.

Apmācības pasūtīšana UZŅĒMUMA/IESTĀDES darbiniekiem:

 • Reģistrē lietotāju, izvēloties “uzņēmuma/iestādes konts”.
 • Izvēlies nepieciešamo apmācību un pasūti to, ievadot apmācāmā(-o) vārdu un uzvārdu, kā arī personas kodu.
 • Veic samaksu, izmantojot internetbanku, vai arī veicot pārskaitījumu. Rēķins tiks automātiski nosūtīts uz tavu e-pastu.
 • Tūlīt pēc rēķina apmaksas, uz tavu e-pastu tiks automātiski nosūtīta parole, kas nepieciešama piekļūšanai apmācībai.

Apmācības pasūtīšana sev kā PRIVĀTPERSONAI:

 • Reģistrē lietotāju, izvēloties “privātpersonas konts”.
 • Izvēlies nepieciešamo apmācību un noformē pasūtījumu.
 • Veic samaksu, izmantojot internetbanku, vai arī veicot pārskaitījumu. Rēķins tiks automātiski nosūtīts uz tavu e-pastu.
 • Lai pēc maksājuma veikšanas sāktu apmācību, ieejiet savā kontā, kur sākumlapā atradīsiet aktivizēto apmācību.

Video par apmācību:

Apmācības 1. daļu (bezmaksas) skaties ŠEIT

Vai tev ir jautājumus?

Sazinieties ar mums

KONTAKTI

Vai vēlaties pasūtīt kursu?

Reģistrējiet lietotāju

Reģistrēties

Vai vēlaties pasūtīt kursu?

Reģistrējiet lietotāju

Reģistrēties
Mēs lietojam sīkfailus pakalpojuma nodrošināšanai, mārketinga nolūkiem un pakalpojuma uzlabošanai. Piekrītu Lietošna noteikumi