Roku mazgāšana skaistumkopšanas  pakalpojumu sniedzējiem

Ievads

Skaistumkopšanas pakalpojumu jomā ļoti svarīga ir higiēna, īpaši roku mazgāšana. Šajā jomā profesionāļi ir tiešā kontaktā ar klientiem, roku mazgāšana var efektīvi novērst infekciju izplatīšanos un nodrošināt gan pakalpojumu sniedzēju, gan klientu drošību. Roku mazgāšana ir ne tikai ikdienišķa darbība, bet arī skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzēju svarīgas higiēnas sastāvdaļa.

 

Higiēnas apmācība skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzējiem

Pirms mēs izpētām roku mazgāšanas nozīmi, ir svarīgi uzsvērt higiēnas apmācību nozīmi skaistumkopšanas aprūpes pakalpojumu sniedzējiem. Higiēnas apmācība ietver padziļinātu zināšanu apmaiņu par infekciju profilaksi, tīrības standartiem un klientu drošību. Tajā jāiekļauj praktiski norādījumi par roku mazgāšanu, kas prasa ne tikai zināšanas, bet arī izpratni un ieradumu.

Lasīt vairāk: HIGIĒNAS APMĀCĪBA SKAISTUMKOPŠANAS UN PERSONĪGO PAKALPOJUMU SNIEDZĒJIEM

 

Roku mazgāšanas higiēnas nozīme skaistumkopšanas pakalpojumos

 • Infekciju izplatīšanās novēršana: Skaistumkopšanas darbinieki ir pakļauti dažādām ādas slimībām un infekcijām, tāpēc svarīgi, lai roku mazgāšana būtu ikdienas procedūra. Tas palīdz novērst infekcijas slimību izplatīšanos starp klientiem.
 • Klientu drošība: Ekspozīcija ir daļa no daudziem skaistumkopšanas pakalpojumiem. Pareiza roku mazgāšana nodrošina, ka uz klientu ādas nenonāk kaitīgi mikrobi, tādējādi nodrošinot iespējamās no tiem izraisītās saslimšanas.
 • Pakalpojumu sniedzēju drošība: Kosmetologi paši ir pakļauti riskam, īpaši, ja viņi saskaras ar klientu slimībām vai infekcijām. Roku mazgāšana ir personīgās drošības atslēga.
 • Reputācija un uzticamība: Klienti no pakalpojumu sniedzējiem sagaida augstus higiēnas standartus. Pareiza roku mazgāšana ne tikai attaisno šīs cerības, bet arī veicina pozitīvu tēlu un uzticamību.

 

 

Pareiza roku mazgāšanas prakse skaistumkopšanas darbiniekiem

 • Roku mazgāšana pirms un pēc pakalpojuma sniegšanas: Skaistumkopšanas darbiniekiem rūpīgi jānomazgā rokas pirms pakalpojumu sniegšanas un pēc katras saskarsmes ar klientu.
 • Dezinfekcijas līdzekļu lietošana: Ja nav iespējams lietot ziepes un ūdeni, kosmetologiem jāizmanto dezinfekcijas želejas vai krēmi.
 • Atkārtota roku mazgāšana: Rokas jāmazgā vairākas reizes dienā, īpaši pēc katras apkopes vai saskares ar potenciāli infekciozu virsmu.

Lasīt vairāk: KLEPUS ETIĶETE

 

Kopsavilkums

Higiēnas apmācība un pareiza roku mazgāšana ir svarīga skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzēju sastāvdaļa. Tas ne tikai nodrošina infekciju un slimību profilaksi, bet arī uzsver profesionalitāti un klientu drošību. Kosmetologi, kas ievēro higiēnas standartus, ne tikai rada drošu vidi, bet arī vairo savu reputāciju un uzticamību klientu acīs. Higiēnas apmācībai ir jābūt pastāvīgai profesionālās pilnveides sastāvdaļai, lai nodrošinātu pakalpojumu kvalitāti un klientu labklājību.

E-apmācība SKAISTUMKOPŠANAS PAKALPOJUMU SNIEGŠANAI NOTEIKTĀS HIGIĒNAS PRASĪBAS

E-apmācība iepazīstina ar vispārīgajiem higiēnas nosacījumiem, kā arī ar tiesību aktiem, kas saistīti ar higiēnu, sniedzot skaistumkopšanas un personiskos pakalpojumus. Minimālās higiēnas prasības apmācība atbilst MK noteikumiem Nr. 631 (09.10.2018). Pieejama LATVIEŠU un KRIEVU VALODĀ.
Higiēnas e-apmācība skaistumkopšanas un personisko pakalpojumu sniedzējiem

Minimālās higiēnas prasības skaistumkopšanā

Cena35 €
LASĪT TĀLĀK

Video par apmācību:

Apmācības 1. daļu (bezmaksas) skaties ŠEIT

LABĀKAIS RISINĀJUMS TEV...

 • Mēs garantējam visiem jaunajiem pasūtītājiem, ka pilnībā atmaksāsim par apmācību veiktos maksājumus, ja apmācība neatbildīs cerībām.
 • Minimālās higiēnas prasības apmācība atbilst MK noteikumiem Nr. 545 (29.09.2015).
 • 10 gadus ilga pieredze un uzticība. 
 • Pieejams 24/7

PASŪTĪT IR PAVISAM VIENKĀRŠI. PIEEJAMS 24/7.

Apmācības pasūtīšana UZŅĒMUMA/IESTĀDES darbiniekiem:

 • Reģistrē lietotāju, izvēloties “uzņēmuma/iestādes konts”.
 • Izvēlies nepieciešamo apmācību un pasūti to, ievadot apmācāmā(-o) vārdu un uzvārdu, kā arī personas kodu.
 • Veic samaksu, izmantojot internetbanku, vai arī veicot pārskaitījumu. Rēķins tiks automātiski nosūtīts uz tavu e-pastu.
 • Tūlīt pēc rēķina apmaksas, uz tavu e-pastu tiks automātiski nosūtīta parole, kas nepieciešama piekļūšanai apmācībai.

Apmācības pasūtīšana sev kā PRIVĀTPERSONAI:

 • Reģistrē lietotāju, izvēloties “privātpersonas konts”.
 • Izvēlies nepieciešamo apmācību un noformē pasūtījumu.
 • Veic samaksu, izmantojot internetbanku, vai arī veicot pārskaitījumu. Rēķins tiks automātiski nosūtīts uz tavu e-pastu.
 • Lai pēc maksājuma veikšanas sāktu apmācību, ieejiet savā kontā, kur sākumlapā atradīsiet aktivizēto apmācību.

Vai tev ir jautājumus?

Sazinieties ar mums

KONTAKTI

Vai vēlaties pasūtīt kursu?

Reģistrējiet lietotāju

Reģistrēties
Mēs lietojam sīkfailus pakalpojuma nodrošināšanai, mārketinga nolūkiem un pakalpojuma uzlabošanai. Piekrītu Lietošna noteikumi